Nápoje

Pro váš raut na přání zajistíme taktéž kompletní nabídku studených, teplých, alkoholických i nealkoholických nápojů. Připravit pro vás můžeme zajímavá vína od českých i zahraničních vinařů.

Nelze neprozradit, že velkým koníčkem pana Bohatého je výběrový alkohol. Od toho se odvíjí pestrá nabídka rumů, ginů, whisky i dalších neobvyklých destilátů. Nabídnout vám můžeme specializovaný rumový bar a taktéž služby profesionálního barmana. Rozhodně neponechte bez povšimnutí naše vynikající toniky přivezené ze studeného Islandu.

Sami organizujeme import speciálního alkoholu z různých části světa. Jedná se například o Itálii, zmíněný Island nebo země Latinské Ameriky. Nápoje vám taktéž namícháme do netušených chutí, které uspokojí nejen náročné muže, ale taktéž ženy, které touží ochutnat něco exotického.

Líbí se vám modrá láhev na obrázku? Jedná se o unikátní alkoholický nápoj, který můžeme taktéž zajistit pro váš raut či oslavu. Tento alkohol nelze v České republice běžně zakoupit. Dovážíme jej přímo od producenta v Itálii. Vyrábí se z bergamotu, italských bylin a dalších tajných ingrediencí již od roku 1850 a přezdívá se mu „Nápoj králů“ – „Aperitivo di Corte“. Pan Bohatý ovládá několik staletí starý recept, jak z Italicu namíchat královský drink. Jedná se o natolik delikátní nápoj, že ani láhev z obrázku nezůstala dlouho plná.