svatby – rauty – oslavy

Cateringové služby

Zajišťujeme na míru catering pro velké rauty, svatby, firemní večírky i rodinné oslavy včetně kompletního servisu. Pokud se rozhodnete využít naše služby, čeká vás nezapomenutelná slavnostní událost bez starostí a složité organizace.

Pro vaši maximální spokojenost potřebujeme dobře rozumět vašim představám, specifickým přáním či dietním omezením vašich hostů. Dokážeme připravit skvělý raut i pro vegetariány, osoby s bezlepkovou dietou, cukrovkou či jinými specifiky. Proto prosíme o sdělení všech podstatných detailů předem.

Specializujeme se na přípravu slavnostních rautů a oslav v okrese Blansko a Prostějov, nicméně vám bez obtíží zařídíme dovoz pokrmů do širokého okolí těchto okresů. Preferujeme situace, kdy můžeme prostor pro pořádání oslavy, rautu, svatby či večírku vidět předem, abychom dokázali co nejlépe přizpůsobit své služby prostoru a zajistili pro vás a vaše hosty skutečně krásný zážitek.

Taktéž se nemusíte obávat v případě, že nevlastníte dostatečný počet nádobí a sklenic. Veškeré potřebné vybavení vám můžeme zapůjčit.

Pro více informací nás prosím kontaktujte – více zde.